Pirminis testas problemai įvertinti

Jūsų vardas
Vaiko amžius
7 metai
8 metai
9 metai
10 metų
11 metų
12 metų
Ar Jūsų vaikas jaučiasi susirūpinęs dėl to, kiek laiko naršo internete?
TAIP
NE
Ar Jūsų vaikas jaučia poreikį vis daugiau laiko naršyti internete, kad pajustų pasitenkinimą?
TAIP
NE
Ar Jūs arba pats vaikas kada nors bandėte kontroliuoti jo naudojimąsi internetu, išmaniaisiais įrenginiais, trumpinti naudojimosi jais laiką, bet tos pastangos buvo nesėkmingos?
TAIP
NE
Ar Jūsų vaikas jaučiasi neramus, paniuręs, prislėgtas arba irzlus, kai bando pats ar Jūs pabandote apriboti jo naudojimąsi internetu?
TAIP
NE
Ar Jūsų vaikas lieka prisijungęs ilgiau, nei planavo pats ar leidote Jūs?
TAIP
NE
Ar buvo kilusi mintis, kad dėl interneto Jūsų vaikas rizikuoja sau svarbiais santykiais, mokslo pasiekimais ar kitomis galimybėmis?
TAIP
NE
Ar Jūsų vaikas yra melavęs Jums, kitiems šeimos nariams, psichologui, socialiniam pedagogui ar kitiems žmonėms norėdamas nuslėpti, kiek laiko naršo internete?
TAIP
NE
Ar susimąstote, kad naršydamas internete Jūsų vaikas stengiasi pabėgti nuo problemų ar palengvinti sunkias emocijas, tokias kaip kaltė, nerimas, prislėgtumas, bejėgiškumas?
TAIP
NE
0
{"name":"Pirminis testas problemai įvertinti", "url":"https://www.supersurvey.com/Q6AG5FROT","txt":"Jūsų vardas, Vaiko amžius, Ar Jūsų vaikas jaučiasi susirūpinęs dėl to, kiek laiko naršo internete?","img":"https://www.supersurvey.com/3012/images/ogquiz.png"}
Make your own Survey
- it's free to start.